Magazin

Sayemde piyasa bir adam kazandı

Sayemde piyasa bir adam kazandı

Bir Tanıtıma katılan ünlü manken Ece Gürsel, ilginç açıklamalar yaptı.

Yeşilköy CNR Expo Fuar Merkezi'nde düzenlenen Otomotiv 2007 Fuarı'nın açılış gününde Double-Up motor yağlarının tanıtıma katılan ünlü manken Ece Gürsel, ilginç açıklamalar yaptı.Annesinin kendisine beş yıl evlilik yasağı koyduğunu söyleyen Ece Gürsel, "Evlilik tabii ki kısmet işi. Ancak annem evlenir çocuk doğurursam, çocuğa bakmayacağını söyleyerek beni tehdit ediyor. Onun koyduğu yasağa göre beş yıl evlenemeyeceğim" dedi.

Müslüman bir ülkede yaşadığı için evlenmeden birisiyle aynı evi paylaşmayacağını da belirten ünlü manken sözlerine şöyle devam etti:

"Bizim camiamızda ne kadınlar kadın, ne de erkekler erkek. Açıkçası bir Türk erkeği yerine yurtdışında yaşayan ve beni tanımayan birisiyle evlenmeyi tercih ederim" dedi. Ece Gürsel, "Buzda Dans" yarışmasından elenmesiyle ilgili olarak da "Yarışmada haber malzemesi olan tek kişi bendim. Herkes benim üzerimden reyting yapma çabasındaydı. Elenmem çok iyi oldu" yorumunu yaptı.

Ünlü manken, Hüsnü Hüsnü Şenlendiri hakkında konuşmayı da ihmal etmedi:

"Kendi ellerimle bir magazin figürü yarattım. Benim sayemde piyasa böyle bir adamı kazandı. Birlikte çekildiğimiz akşam basın mensuplarını çağıran Hüsnü'ydü. Nazire ve Hüsnü Şenlendirici çifti, reklamı nasıl yapacaklarını iyi biliyor. Bu olayın tek bir mağduru var o da Deniz Seki."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 10.11.2007
446
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.