Magazin

Sayan'dan 'ilişki' iddialarına yanıt

Sayan'dan 'ilişki' iddialarına yanıt

Seda Sayan’ın Twitter’da tanıştığı ve geçen Çarşamba günü birlikte görüntülendiği Gaziantepli evli tezgahtar Erhan Çelik’le(27) beraberlik yaşadığı öne sürüldü.

Güncellenme tarihi:
seda sayan

İddiayı Çelik’in 7 aylık hamile olan 5 yıllık eşi Emine Çelik (26) ortaya attı. Emine Çelik, eşinin kendisine albüm yapma sözü veren Sayan yüzünden kendisini terk ettiğini ve boşanma davası açtığını öne sürdü.

Seda Sayan ise, yaptığı yazılı açıklamada olayı haber yapanlara dava açacağını belirterek, “Çekilmeye çalışıldığım bu çirkin polemiğe prim verecek değilim. Benim vicdanım rahat. Herkes kalbinin ekmeğini yer” dedi.

Alkollü olduğu için arabasını kullandım

Erkan Çelik de müzikle ilgilendiğini, Seda Sayan'ın bu konuda kendisine yardımcı olduğunu söyledi: "Eşimle boşanma aşamasındayız ve bunları yaparak benden para alabilmeyi amaçlıyor. Seda Hanım'la Twitter'daki yazışmalarımız, kardeşçe ve dostça. Bundan ötesi zaten olamaz.

Seda Hanım'ın öyle biri olmadığını zaman içinde ben de anladım. Ben yazdığım söz ve besteler için kendisinden yardım istedim, o da bana 'bakalım' dedi. Bana araba aldığı iddiası da yalan.

Bir kere birlikte stüdyoya gittik. Orada alkol aldığı için benden arabasını kullanmamı rica etti, hepsi bu. Seda Hanım'dan bu olaylar için özür diliyorum. Ben Antep'te iyi bir aileye mensup biriyim. Bir arabaya muhtaç olacak bir insan değilim."

Yayın tarihi: 09.01.2012
1412
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.