Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Sarışın James Bond

Sarışın James Bond

James Bond film serilerinin yeni bölümünde Pierce Brosnan yerine geçecek aktör nihayet seçildi. Birçok aday arasından seçilen Daniel Craig, ilk sarışın Bond olacak.

BBC televizyonunda yayınlanan "Our Friends in the North in 1996" adlı dizideki rolüyle şöhreti yakalayan Craig, Jude Law, Ewan McGregor, Colin Farrell ve Orlando Bloom'un içinde bulunduğu kalabalık bir aday listesinden sıyrılmayı başararak Ian Fleming'in "Casino Royale" adlı kitabından sinemaya uyarlanacak olan son Bond filminde başrolü kaptı.

İki isim kalmıştı
Son elemelerde 21. Bond filminde ünlü ajanı canlandırmak için yarışan iki isim kaldı. Bunlardan biri Craig, diğeri ise Henry Cavill. "Bond" yapımcıları Barbara Broccoli ve Michael G. Wilson yeni proje için uygun gördükleri adayı resmi olarak bu hafta içinde açıklayacaklarını bildirse de köstebekler Craig'in ilk sarışın "Bond" olarak karşımıza çıkacağını söylüyor.
382
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.