Magazin

Saran striptiz barda çalıştı mı?

Saran striptiz barda çalıştı mı?

Hülya Avşar'la aşk yaşayan Saadettin Saran striptiz barda dansçılık bile yapmış.

Hülya Avşar'ın evlilik hazırlığı yaptığı ünlü iş adamı ABD'de okurken bir barda çalışmış. Ama burada iddialar ikiye ayrılıyor...

Sadettin Saran, Aziz Yıldırım'la kapıştığı zaman tanındı, Hülya Avşar'ın sevgilisi olunca şöhreti tavan yaptı. Babası orta halli bir memur olan Sadettin Saran'ın öğrencilik yıllarını zor şartlar altında geçirdiği biliniyor. Bilinen bir başka dedikodu da üniversiteyi spor bursu alarak ABD'de okuması.

Gecce'de yer alan iddialara göre para kazanması gerektiği için striptiz kulüpte dansçılık bile yaptığı söyleniyor. Yine iddialara göre yakışıklı ve düzgün vücutlu olduğu için kulübün en gözde dansçılarından biriymiş. Bu sosyete içinde en çok konuşulan dedikoduların başında geliyor. Sadettin Saran şu sıralar siyasete hazırlanıyor.

Saran kendisine sorulan sorulara 'Evet striptiz kulüpte çalıştım ama dansçı olarak değil kapı güvenliği olarak. Bodyguardlık yaptım' diye cevaplıyor. Bu arada siyasete girmeye hazırlanan Saadettin Saran'ın striptiz fotoğraflarının sosyete içinden bazı kişilerde olduğu ve siyasete adım atar atmaz bu karelerin basına yansıyacağı iddia ediliyor.
(Vatan)
Yayın tarihi: 28.05.2008
408
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.