Magazin

Saran öyle bir şey söyledi ki!

Saran öyle bir şey söyledi ki!

Hülya Avşar, bir süredir birlikte olduğu Saadettin Saran'ın kendisi hakkında söylediği bir söz karşısında çok bozuldu. Çok şaşıran Avşar 'Görüşeceğiz' dedi.

Kanal 1 ekranlarında yeni başlayan ve Dilara Endican'ın sunduğu 'Nereden Nereye' programının ilk konuğu Hülya Avşar'dı.

Avşar'ın tüm hayatının kısa bir özeti yapılıp bir çok sürpriz konuğun çağrıldığı programda Saadettin Saran'ın kısa bir konuşması da banttan ekrana getirildi. Bu sürprize şaşıran Hülya Avşar'ın erkek arkadaşının kendisi hakkındaki fikirlerini dinlerken çok heyecanlandığı gözlendi. Ancak Saran'ın spor merakı üzerine yaptığı yorum Hülya Avşar'ı çok şaşırttı. Saran, Avşar için şunları söyledi:

"Ailesine son derece bağlı ve onlara düşkün, onlar için her şeyi yapacak bir insan olarak tanımlarım. Sevgi dolu, çok hayırsever ve güzel bir insan. Çok da başarılı. Keşke biraz spor hayatında da sanat hayatındaki kadar başarılı olabilseymiş. Ama olsun yine de çok başarılı buluyorum kendisini."

Hülya Avşar, sporla ilgiyi cümleyi duyduktan sonra "İnanamıyorum" diyerek kalakaldı. Daha sonra "Görüşeceğiz" diyerek ekrandan Saran'a mesaj gönderdi.

En yakınındakiler Avşar'ı anlattı
Programda Hülya Avşar'ın yakınındaki kişilerin onun hakkında söylediği sözler de ekrana getirildi. İşte Avşar'ın yakın çevresindeki insanların onun hakkındaki görüşleri:

25 yıllık arkadaşı Şebnem Süner: Hülya'nın sinirlendiği katlanamadığı şey pasaklılıktır. Bir şeyde el izi olsun çok kızar. Sohbetlerde hep liderdir o. Bazen de seni konuşturmaz, devamlı konuşur. Hatta geçen gün çok konuştu. Gittim koli bandı aldım, ağzına yapıştırdım.

Filiz Limon: Film izlerken bir anda pause'a basar. Ya bu sehpanın yeri ne böyle der. Onun yerini değiştirir, başka şeylerin yerini değiştirir. Öbürü değişir falan derken salon değişir. Bazen arkadaşlarımıza kahve içmeye gittiğimizde 'Bu masa niye öyle duruyor?' diye onun da salonunu değiştirebiliriz. Hakikaten de güzel olur. Bunlar çok yaşanmıştır.

Prof. Dr. Erol Avşar (Kuzeni): Hülya çok disiplinlidir. Her konuda öyledir. Randevuya gelişlerinde de öyle sporda da öyle Zehrayı da öyle yetiştiriyor. 2.si feci titiz. Hatta bizim aile içindeki lakabı Hitlerdi. Ama bu konuda giderek toparlıyor. Artık halıları, sehpaları hizaya getirmiyor. Bir de gülmeyi ve güldürmeyi ve biraz fırlamalığı da çok seviyor. Diğer bir özelliği de abartılı hiçbir özelliği sevmiyor.

Ebru Yalçın (Program Yönetmeni): Çok disiplinli olmanız gerekiyor. Hakikaten söylediği gibi saatleri vardır. O saatlerin dışına çıkmadığınız müddetçe hiç bir sorun yok.

Seher Elidar (Asistanı): Sabah çok erken saatte kalkıp hergün kızını rutin bir şekilde okula götüren bir anne. Bir günü çok yoğun geçiyor. Nasıl yetiştiğini o bile bilemiyordur.

Serkan Karakaplan: (İletişim danışmanı) Hülya hanım hiç kızmaz, sinirlenmez, sesi yükselmez, suratında en ufak bir mimik ya da değişiklik olmaz. Sadece döner bir laf sokar, o anda bitersiniz!
Yayın tarihi: 21.03.2008
386
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.