Magazin

Saran başkasıyla mı birlikteydi?

Saran başkasıyla mı birlikteydi?

Hülya Avşar ile ilişkisini noktalayan işadamı Sadettin Saran'la ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Saran'ın bir aşk yaşadığı, sevgilisinin baskısıyla Avşar'dan ayrıldığını basına duyurduğu konuşuluyor.

Güncellenme tarihi:
HÜLYA AVŞAR BURADA Saddetin Saran-Hülya Avşar ilişkisinin bir süredir bir küs bir barışık gittiği söyleniyordu. Çift bir süre önce ayrıldı ama Avşar Kızı bunun duyulmasını istemedi. İddiaya göre, Saran bu süreçte yeni bir ilişki yaşamaya başladı. Saran'ın yeni sevgilisi, Avşar ile ilişkisinin bittiğini kesin bir dille açıklamazsa kendisiyle bir daha görüşmeyeceğini söyledi. Bunun üzerine Saran, basına "İlişkimizi noktaladık" açıklamasını gönderdi. Avşar, barışmayı beklerken aldığı haber karşısında şoka uğradı. Avşar Kızı önceki gün İstinye Park'taydı. Neşeli görünen Avşar, gazetecilerin eski sevgilisi hakkındaki sorularını, "Konu kapandı. Artık konuşmayacağım. Bundan sonra lay lay lom" diyerek yanıtladı. (Milliyet)
Yayın tarihi: 15.10.2010
398
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.