Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Şans meleğim Travolta

Şans meleğim Travolta

Uma Thurman, yakışıklı oyuncu John Travolta ile ilk kez başrolleri paylaştığında, çocuklarının babası Ethan Hawke ile karşılaşmış.

Şimdi yeni sevgilisi Andre Balazs ile olan mucizevi birlikteliğini de yine Travolta ile aynı filmde buluşmuş olmalarına yoruyor.

21'inci yüzyılda uğura inanmak, saçma bulunabilir. Fakat günümüzde buna inanların sayısı oldukça fazla. İşte bir örnek: İsveçli yıldız Uma Thurman, 'Pulp Fiction'daki rol arkadaşı John Travolta'nın kendisine uğur getirdiğine inanıyor:

İki sette iki ayrı aşk
'John Travolta ile çevirdiğim ilk film bana Oscar adaylığı ve gerçek bir dost kazandırdı. Filmin tamamlanmasından sonra Ethan Hawke ile evlendim. İki çocuk sahibi oldum. Ama sonra boşandım. Derken, Travolta ile 'Be Cool'un çekimlerine başladık. Bu kez de Andre Balazs ile tanıştım. Bunu tekrar buluşmamıza bağlıyorum.'

Thurman, yakında 'Producers' isimli bir filme başlayacak. Bu arada, otel sahibi sevgilisi Andre Balazs ile hayatının en mutlu günlerini geçiriyor. Yıldız, sevgilisinin ne kadar eli açık, anlayışlı ve sevgi dolu olduğunu anlatmakla bitiremiyor. Ayrıca onun çocuklara sahip çıkması da Uma Thurman'ın mutluluğunu artırıyor. Çocuklar babalarıyla sık sık buluşsalar da Balazs ile sürekli aynı çatı altında yaşıyor. 48 yaşındaki Balazs, çocukları şımartmakta Thurman'la yarış halinde.

Üçüncüde mutluluğu buldu
İsveçli yıldız önce Gary Oldman ile daha sonra Ethan Hawke ile yaptığı evliliklerde mutluluğu yakalayamamıştı. Üçüncü büyük aşkı Balazs ise geçmişte yaşadıklarını ona unutturdu. Sevgililer henüz evlilik kararı almadılar ama yasal olarak tescil edilmemiş evlilik de onlara yetiyor.
(Hürriyet)
338
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.