Magazin

'Sanki gecekondu mahallesine düşüp aç kaldım'

'Sanki gecekondu mahallesine düşüp aç kaldım'

Özlem Yıldız boşanma haberlerine ateş püskürdü. Eşi Sinan Serter'in borcu yüzünden zor günler geçirdiği belirtilen sunucu "Öyle bir hale soktular ki sanki gecekonsu mahallesine düşüp, aç kaldım" dedi.

Ünlü sunucu Özlem Yıldız armatör eşi Sinan Serter'le boşanacaklarına dair çıkan haberleri yalanladı. Bugün gazetesinde yer alan habere göre; eşinin 4 milyon liralık borcu nedeniyle evliliğinde sorunlar yaşadığı iddia edilen Yıldız, "Allaha çok şükür elim ekmek tutuyor. Beni öyle bir hale soktular ki, sanki bir anda gecekondu mahallesine düşüp, aç kaldım" açıklamasında bulundu.

PARA PUL YALAN

Türkiye'nin en zengin ailelerinden birine gelin giden Yıldız, yaşadığı lüks hayatı kaybetmekten korkmadığını ifade etti. Sanatçı, "Lüksün peşinde koşan bir kadın değilim. 17 yaşından beri kendi paramı kazanıyorum. Benim için evin içindeki sağlık, huzur önemlidir. Para pul teferruattır" dedi.

SEVMESEM NİYE YANINDA DURAYIM

Eşini çok sevdiğini belirten Özlem Yıldız, "Sevmesem niye yanında durayım böyle bir zamanda çoktan gitmiştim. İnce hesaplar yapan biri değilim" diye konuştu.

Yayın tarihi: 09.06.2012
388
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.