Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Sanem'in vukuatları bitmiyor!

Sanem'in vukuatları bitmiyor!

Sanem Çelik'in "Aliye" dizisinin evli yönetmeni Kudret Sabancı ile çay bahçesinde yakalanmasının ardından iddiaların ardı arkası kesilmiyor.

Sibel Gökçe'nin 'Benim de sevgilimi elimden almıştı' açılmasının ardından rock müziğin sevilen ismi Özlem Tekin'in sevgilisiyle de birlikte olduğu konuşuluyor.

Evli yönetmen Kudret Sabancı'yla bir çay bahçesinde öpüşürken görüntülenen ünlü oyuncu Sanem Çelik hakkında her gün yeni bir iddia gündeme geliyor. Ünlü oryantal Sibel Gökçe'nin, "Sanem beni sevgilimi de elimden almıştı. Hatta ondan ayrılmam için bana tehdit dolu mesajlar bile göndermişti. Etme bulma dünyası işte" şeklindeki açıklamalarından sonra birkaç gündür magazin kulislerinde Sanem Çelik'in, rock müziğin genç yorumcusu Özlem Tekin'in de sevgilisiyle birlikte olduğu konuşulmaya başlandı.

'Sanem iyi arkadaşımdır'
Özlem Tekin, geçtiğimiz yıllarda balerin Hülya Aksular'ın eski eşi Can Tunalı'yla flört ediyordu. İkili, bu ilişkilerini basından saklamıyor, her yere el ele giderek mutluluklarını gözler önüne seriyordu. Ancak bu büyük aşk, sürpriz bir şekilde sona ermiş, bu ayrılığın ardından Tekin derin bir sessizliğe gömülmüştü. İşte bu ilişkinin bitmesinde de Sanem Çelik rol aldığı iddia edildi. Çelik'in, Özlem Tekin'in birlikte olmasını bilmesine rağmen Can Tunalı'yla aşk dolu mesajlar gönderip, onunla birlikte olması üzerine aldatıldığını öğrenen ünlü rock'çı, sevgilisiyle yollarını ayırmış.

Kulislerde kulaktan kulağa yayılan bu ilginç iddia üzerine görüştüğümüz Özlem Tekin, böyle bir olayın doğru olmadığını söyleyerek, "Ben o dönem sevgilim olan Can Tunalı'dan ayrılmıştım. Sanem ile Can benden sonra birlikte oldular. Sanem, benim iyi arkadaşımdır bu söylenenler doğru değil" dedi.
(Hürriyet)
532
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.