Magazin

Sanem Çelik: Kudret'e üzülüyorum

Sanem Çelik: Kudret'e üzülüyorum

Evli yönetmen Kudret Sabancı'yla bir çay bahçesinde öpüşürken görüntülenen Sanem Çelik'in, "Sadece olanları izliyorum, izlemeye de devam edeceğim. Beni en çok Kudret'in durumu üzüyor" dediği öğrenildi.

"Aliye" dizisinin yönetmeni Kudret Sabancı ile aynı dizinin başrol oyuncusu Sanem Çelik'in öpüşürken yaklanmasının yarattığı fırtına, bir türlü dinmek bilmiyor. Dört gündür gündemden düşmeyen olayda sessiz kalan Sanem Çelik, evinden dışarı çıkmıyor, kimseyle görüşmüyor. "Aliye" dizinin çekimleri hiç aksamadan devam ederken, sadece Sanem Çelik'in rol aldığı sahneler ileri bir tarihe ertelendi. Gazetecilerle karşılaşmaması için yapım şirketinin böyle bir önlem alma yoluna gittiği, Çelik'in birkaç gün daha sette olmayacağı öğrenildi.

Evinden dışarı çıkmayan, bütün telefonlarını kapatan Sanem Çelik, sadece yapımcı Erol Avcı ve dizi ekibiyle görüşüyor. Oldukça üzgün olan Sanem Çelik'in, hiç kimseyle görüşmeme kararı aldığı da gelen bilgiler arasında. Çelik, kendisini teselli etmeye çalışan dizi ekibine, "Olup, biteni sadece izliyorum. Beni en çok Kudret'in durumu üzüyor" dediği söyleniyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 09.03.2006
562
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.