Magazin

Sandra'nın dönüşü

Sandra'nın dönüşü

Yapmacıksız tavırları ve canlandırdığı sakar karakterlerle tanınan oyuncu Sandra Bullock, iki yıl ara verdiği setlere döndü.

Son günlerde adını artık unutmaya başladığımız bir yıldızı yeniden etrafta görmeye başladık. Sandra Bullock, ülkemizde de vizyonda olan Miss Congeniality 2'de başrolde oynuyor, galalarda boy gösteriyor. Oyuncu sevgilisi Jesse James ile el ele, göz göze dolaşırken yine bildiğimiz gibi: Samimi, doğal ve hareketli!

40 yaşındaki Bullock, sinemadan iki yıl ayrı kaldıktan sonra, tekrar dönüşünün nedenini şöyle açıklıyor: 'Bir sabah aynanın karşısına geçip yüzümü dikkatli dikkatli inceledim. Sonra 'Ben kimim? diye düşündüm. Ayrıca hayattan ne beklediğimi de bilemiyordum. Ve baktım ki ben sinema için doğmuşum. Yeniden toparlanmanın vaktinin geldiğine karar verdim, yapımcılığa ve oyunculuğa döndüm.'

ÇOCUK İSTEMİYOR
Yıldız, yine de ayrı kaldığı iki yıldan pişman değil. US Weekly muhabirine, bunun kendisinde çok olumlu bir etki yarattığını söylüyor. Aşkta da aradığını bulmak onu ayrı mutlu etmiş. 35 yaşındaki aktör Jesse James ile farklı karakterlerde olsalar bile çok iyi anlaşıyorlarmış. Kollarındaki dövmelerle dikkat çeken aktörle, onun Discovery Channel için çektiği 'Monster Garage' filminin setinde tanışmışlar.

Sandra Bullock, 10 yaşındaki vaftiz oğlunu bu filmin setine götürdükten bir sene sonra ikili aralarında duygusal bir yakınlaşma başlamış. Şimdi herkes onlara da 'Hadi evlenin, bir de bebek yapın' dese de, Sandra Bullock çocuk sahibi olmamakta kararlı: 'Ben mesleğimi çok seviyorum. Çocuğumla ya başkaları ilgilenecek, ya da onunla beraber olmak uğruna ben işlerimi aksatacağım. Ben de bunu istemiyorum.'
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 13.04.2005
391
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.