Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Şampiyonlar Ligi çocukları

Şampiyonlar Ligi çocukları

Liverpool'un İstanbul'da Şampiyonlar Ligi kupasını aldığı maçta yaşanan sevinçle alınan alkolün hormonları tetiklediğini belirten Liverpoollu ebeler, "Dokuz ay geçti. Bebek patlaması oldu" diyor.

İngiliz futbol takımı Liverpool'un İstanbul'da Milan ile oynadığı final maçını kazanarak Şampiyonlar Ligi kupasını almasından dokuz ay sonra, İngiltere'nin takıma adını veren kentinde çocuk doğumlarında patlama yaşandığı açıklandı. Liverpool sakinlerinin, şerefe kadeh kaldırmadan farklı kutlamalar yaptığı da ortaya çıkmış oldu.

Liverpool kentinde görev yapan ebeler, sevinç faktörüyle aşırı derecede alınan alkolün hormonları harekete geçirdiğini ve Şampiyonlar Ligi çocuklarının bu ay içinde dünyaya gelmeye başladığını belirttiler.

Liverpool Hastanesi yetkilileri, hastanenin doğum ünitelerinde bu ay içerisinde 642 anne adayının doğum için yer ayırttığını bildirdi.

İlk Şampiyonlar Ligi çocuğu da 17 Şubat günü dünyaya geldi. Joel Anthony Tremarco adı verilen çocuğun babası Kevin Tremarco (23) ile annesi Clare Mason (22), bebeklerinin dünyaya gelmesinde şampiyonluğun özel bir anlamı olduğunu söylediler. Çift, "Liverpool zaferinin hemen ardından çocuğu yakaladık" dedi.
(Milliyet)
309
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.