Magazin

Şamdan'da kavga etti, burnu kırıldı

Şamdan'da kavga etti, burnu kırıldı

Efe Önbilgin önceki gece Armağan Özgörkey ile Etiler Şamdan'da kavga etti. Özgörkey'in kendisine kafa atarak burnunu kırdığını söyleyen Önbilgin şikâyetçi oldu.

Etiler Karakolu'nda sabahlayan Önbilgin dün akşam üstü eşi Hande Duygu Ekşi ve avukatı ile Sultanahmet Adliyesi'ne geldi.

Son dönemde kızının annesi Deniz Akkaya'yla yaşadığı kavgayla gündemde olan TNT Genel Müdürü Efe Önbilgin önceki gece Özgörkey Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Armağan Özgörkey ile kavga etti. Özgörkey'in kendisine kafa attığını ve burnunun kırıldığını belirten Önbilgin, şikayetçi oldu.

Önbİlgin, Etiler Şamdan'da Osman Merzeci, Merzeci'nin kız arkadaşı Melis Ersoy ve bir kız arkadaşlarının daha oturduğu masaya uğradığını belirtti. İlerleyen saatlerde tuvalete gittiğini geldiğinde de masada Özgörkey'in oturduğunu anlatan Önbilgin, masadaki kızları rahatsız ettiği gerekçesiyle Özgörkey'in masadan kalkmasını istediğini anlattı. Önbilgin yaklaşık 2 saat sonra saat 04.00 sıralarında Şamdan'dan ayrılmaya hazırlanırken Özgörkey'in oldukça alkollü şekilde yanına gidip kafa attığını öne sürdü.

Amerikan Hastanesi'nde burnundan ameliyat olacağı öğrenilen Önbilgin adliye çıkışı olayın sorulması üzerine "Gereksiz bir konu" cevabını verdi. Burnunda kemik kırığı tespit edilen Önbilgin ifadesinde "Armağan Özgörkey isimli şahıs karşı masadan kalkıp gelerek durup dururken bana kafa attı. Şikayetçiyim" dedi. Önbilgin'den önce gelip ifade veren Özgörkey ise "Bir arkadaşımı gördüm, merhaba demek için yanına gittim. Daha konuşamadan Efe Önbilgin beni tartaklamaya başladı. Kendisini ittim, bu sırada dengemi yitirip ben de düştüm. Kendisine kesinlikle vurmadım" diye savunma yaptı. Önbilgin ise alkollü çıktığını söylediği Özgörkey'in kafa attığını, bunu kamera kayıtlarıyla ispat edebileceğini ifade etti.

'Masaya gitmemden rahatsız oldu'
Önbilgin ile arasında 'burun kırılacak' boyutta bir kavganın yaşanmadığını belirten Armağan Özgörkey, "Olay bahsettiği gibi yaşanmadı. Sanıyorum o masaya gitmemden rahatsızlık duydu. Benim oradan çekilmemi ters bir şekilde istedi. Aslında ben bir şey de yapmadım. Nereye kafasını çarptı ne oldu da burnu o hale geldi bilmiyorum açıkçası... Ben de yere düştüm. Bu yüzden rahat yürüyemiyorum" dedi.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 24.12.2010
348
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.