Magazin

Şallı'dan 'ihanet' açıklaması

Şallı'dan 'ihanet' açıklaması

Harun Tan'la 11 yıllık evliliğini bitiren Ebru Şallı, moral toplamak için çocukları toplayıp tatile gitti.

11 yıllık evliliklerini tek celsede bitiren manken Ebru Şallı ile işadamı Harun Tan, ani boşanmalarıyla herkesi şoke etmişti. Hafta başında kocasıHarun Tan’la yollarını ayıran Ebru Şallı, sürpriz boşanmanın ardından tatile çıktı. Oğulları Beren ve Pars’la birlikte Fethiye’yi tercih eden Şallı’ya, Harun Tan’ın ilk evliliğinden dünyaya gelen oğlu Can da eşlik etti. Bir hafta kafa dinleyecek olan Şallı, Atatürk Havalimanı’nda muhabirlerle sohbet etti.

Ebru Şallı hakkında çıkan dedikodulara şu yanıtı verdi;

"Hiç kimse normal ve insanca bir ayrılığı kabul edemiyor nedense. Herkes işin içinde ihanet arıyor, kavga gürültü arıyor… İhanet diyenlerin ispatlaması gerekir. Çamur atmak nedense herkesin kolayına geliyor. Çıkarılan dedikodulara gülüp geçiyorum. Çocuklarımla birlikte Fethiye'ye geldim ve bir ay burada kalıp tatil yapmayı tasarlıyorum. Bu arada dedikodulardan uzakta kafamı dinlemek istiyorum. İstanbul dönüşünde pilates konusunda yeni çalışmalarıma başlamak zorundayım. Hayat sürüyor, dünya dönüyor."

Tan’la halen aynı evde yaşadıkları iddiasıiçin “Evet, evleri henüz ayırmadık” diyen Şallı, eşinin ekonomik durumu bozulunca bir işadamıyla görüşmeye başladığı, evliliğini de bu yüzden bitirdiği dedikodularına da şöyle yanıt verdi: “Aramızda üçüncü bir şahıs yok. Benim başka biriyle birlikte olduğuma dair haberler çıktı ama çok ayıp şeyler bunlar.”

Yayın tarihi: 19.07.2013
258
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.