Magazin

Sahte Elizabeth Hurley

Sahte Elizabeth Hurley

Ünlü şovmen Beyaz, programı sırasında konuklarına yaptığı şakaların son kurbanı Nihat Odabaşı oldu.

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, her fırsatta Emel Sayın, Ayşegül Aldinç ve Türkan Şoray hayranı olduğunu dile getirirdi.

Ancak Öztürk'ün Türkan Şoray hayranlığı artık Emel Sayın'a ve Ayşegül Aldinç'e olan sevgisini geçmiş görünüyor. Çünkü ünlü şovmen gece gezmelerinde Türkan Şoray baskılı tişört giyiyor. Geçtiğimiz akşam bir bar açılışına katılan Beyazıt Öztürk geceye Türkan Şoray tişörtü giyerek katıldı. Beyaz Show'un önceki akşamki konukları ise ünlü şarkıcı Gülben Ergen ve ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı oldu.

Odabaşı yerli ünlülerin yanı sıra yabancı birçok ünlü ismin de fotoğraflarını çektiğini anlatırken Beyaz, "Biz geçen hafta Fatih Hoca'ya telefonla Maldini'yi bağladık ve şimdi de sana Elizabeth Hurley'i bağlıyoruz" dedi. Telefonla canlı yayına bağlanan hanımefendi güzel bir İngilizceyle Elizabeth Hurley gibi konuşarak Nihat Odabaşı'yla uzun süre sohbet etti.

Taa ki Beyaz, Hurley'e "iyi geceler Elizabeth" diyene kadar. Beyaz'ın cümlesinin üzerine telefondaki da güzel bir Türkçeyle "iyi geceler" diyince her şeyin Beyaz'ın planladığı bir şaka olduğu ortaya çıktı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 20.05.2007
445
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.