Magazin

Sahte doktor, 50 erkeği hadım etti

Sahte doktor, 50 erkeği hadım etti

ABD'de erkekleri testislerini keserek hadım eden Tayvanlı bir mühendislik öğrencisi sahte doktor, son kurbanı kanamalı biçimde yola yığılıp kalınca yakayı ele verdi.

29 yaşındaki Shuo-Shan Wang, dünya çapında toplam 50 kişiyi hadım ettiğini, bunlardan dördünü Avustralya'da gerçekleştirdiğini itiraf etti. Testislerini aldırmak isteyen 48 yaşındaki adı açıklanmayan kurban Shuo-Shan Wang'ın evine gitti. 40 dakika süren ameliyat için para almayan Wang, hastayı bir süre evde tuttu. Daha sonra dışarı çıkan hasta, kanlar içinde sokağa yığıldı. İhbar üzerine gelen polis, buzdolabında hastanın yeni alınmış testislerini buldu. Shuo-Shan Wang, lisanssız cerrahi işlem yapmak ve reçete yazmaktan 4 yıl hapis istemiyle mahkemeye çıkarıldı. Son hasta, seksüel yoldan bulaşan hastalığının başkasına geçmesini önlemek için kendi isteğiyle testislerini aldırdığını söyledi. Olayın iki tanığı ise, hastanın 20 yıldır testislerini aldırma fantezisi olduğunu, bunun takıntı haline geldiğini belirttiler.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 06.04.2003
509
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.