Magazin

Sahte Brad bulundu

Sahte Brad bulundu

Atina Olimpiyatları sırasında Brad Pitt'e benzemesinden faydalanarak imza dağıtan kişinin gerçek kimliği ortaya çıktı.

Fotoğrafı görünce, haberi hatırlayacaksınız. 2004 Atina Olimpiyatları sırasında, Brad Pitt olduğu sanılan uzun saçlı, uzun sakallı genç bir adamın, aktörün hayranlarına imza verdiğini sizlere aktarmıştık. O ilk haberi yayınlayan US dergisi, son sayısında sahte Brad Pitt'in gerçek kimliğine ulaşmayı başardı.

Chicago'lu Cary Hattery, 28 Şubat günü, Cary Hattery, Atina'da bir kaldırım kahvesinde arkadaşıyla oturmuş sohbet ederken, karşı kaldırımdaki kalabalık dikkatini çekti.

Sahte Pitt
Bir konfeksiyon mağazasının önünde duran tanıdık bir yüz, karşısındaki kameralara poz veriyordu. Cary Hattery, adamın yüzünü görür görmez durumu anladı. Yanındaki arkadaşına 'Bu adam sahte Brad Pitt' diye fısıldadı. Sahte Brad Pitt, Atinalı genç kızlara imza dağıtırken Rumca konuşuyordu. Cary Hattery, hiç zaman kaybetmeden US dergisinin yöneticilerini aradı.

Araştırma sonucunda, kendine Brad Pitt süsü veren adamın 21 yaşında Atina'lı Aris Kondos adlı manken ve aktör olduğu anlaşıldı.

'Ben Brad'im demedim'
Kısa zamanda ulaşılan Aris Kondos 'Daha ortaokul öğrencisiyken arkadaşlarım Brad Pitt'e benzediğimi söylüyorlardı. Hele saçlarımı uzatınca, benzerlik daha da belirginleşti' diye bu söylentiyi onayladı.

Sahte Brad Pitt, kendini şöyle savundu: 'İnsanlar beni Brad Pitt sanıyorlar. Ben kimseye adımın Brad Pitt olduğunu söylemedim ki!' Aris Kondos, daha sonra dergi muhabirleriyle diyaloğu derinleştirerek, eğer gerçek Brad Pitt ile karşılaşsaydı neler sorardı, onu anlattı:

'Sanat yapmanın insanda ne gibi duygular uyandırdığını merak ederdim. Sanırım Brad Pitt bana, onun 15 yıl önceki halini hatırlattığımı söylerdi. Bazen bana saçlarımı ve sakalımı kesip Brad Pitt'in dublörlüğünü yapmak için Hollywood'a gitmemi önerenler oluyor. Ama o zaman Pitt'e hiç benzemem ki! Oraya gidersem sürünürüm!'
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 05.04.2005
368
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.