Magazin

Şahan'ı çıldırtan haber: Filminize gittim...

Şahan'ı çıldırtan haber: Filminize gittim...

Şahan Gökbakar'a, bir hayranı 'Ankara'da filminize gittim ve ikinci yarıdan itibaren bize 20 dakika Cem Yılmaz'ın filmini izlettirdiler' ihbarı yaptı. Hemen yetkiliyi arayan Şahan, açtı ağzını yumdu gözünü.

'Celal ile Ceren'le ilgili sosyal paylaşım sitesi Twitter'da da nabız tutan Şahan Gökbakar'a kötü haber geldi. Cem Yılmaz; yine ezeli rakibinin karşısına çıkmıştı!

Ankaralı bir hayranı ünlü komedyene; başına gelen olayı şöyle anlattı: "Gordion Alışveriş Merkezi'nin içerisinde bulunan sinema salonunda filminizi akşam 20.20 seansında izlemek istedim. Aradan sonra yanlışlıkla Cem Yılmaz'ın filmini koymuşlar. Filmi bize 20 dakika izlettirdiler; sonra düzelttiler. Sana inat yapıyorlar!"

ŞİKAYETLERİ BEKLİYOR

Takvim gazetesinin haberine göre, aldığı bu haber karşısında haklı olarak küplere binen Şahan, hiç vakit kaybetmeden telefona sarıldı. Sinemanın yetkilisiyle görüşüp sıkıntısını sert bir şekilde dile getiren Şahan Gökbakar, olayın bir daha yaşanmayacağından emin olduktan sonra telefonu kapadı. Bu arada ünlü komedyen; 'Celal ile Ceren'i izleyen herkesten sinema salonlarıyla ilgili gelen tüm şikayetlerle ilgileneceğini söyledi.

(sabah)

Yayın tarihi: 24.01.2013
356
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.