Magazin

Şahan Gökbakar'dan yaylım ateşi!

Şahan Gökbakar'dan yaylım ateşi!

Şahan'dan, Okan Bayülgen ve Yavuz Bingöl'e yaylım ateşi...

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Habertürk'te Hülya Avşar'ın konuğu oldu. Özel hayatından, nasıl şöhret olduğuna kadar pek çok soruya samimi yanıtlar veren Şahan Gökbakar, Okan Bayülgen ve Yavuz Bingöl için de sert konuştu:
"Kendi yuvarlak masasında konuşup dursun. Popüler kültüre o kadar laf ediyor. O zaman Kanalizasyon filminde oynamayacaksın. Oynuyorsan o lafların benim için hiçbir manası yok."

YAVUZ BİNGÖL'E
"Filmde Nuri Bilge Ceylan'la ilgili bir espri yaptık. Yavuz Bingöl çıktı, 'Aramasını, izin almasını beklerdim' dedi. Biz zaten Nuri Bilge Ceylan'dan izin aldık. Sana ne oluyor! Millet James Cameron'la istediği gibi dalga geçerken... Yavuz Bingöl'ün egosu James Cameron'dan daha yüksek olamaz."

Hülya Avşar, Şahan Gökbakar'a Başbakan Erdoğan'ın sinema sanatçılarıyla yapacağı toplantıya katılması durumunda neler söyleyeceğini de sordu.

BAŞBAKAN'A NE DİYECEK?
Şahan Gökbakar, "Söz verirlerse birkaç şey söyleyeceğim. İnsanların mutluluğu için üstüme düşen ne varsa yapmaya hazırım. Avrupa Futbol Şampiyonasında bir kenetlenme vardı, o elektriği sürekli yaşamamız gerektiğini düşünüyorum. Geri kalanı teferruat. Açılım şöyle mi olacak falan...

Önemli olan insanların özgürce, sistemi doğru yaşayarak mutlu bir şekilde yaşamasını sağlamak. Bunu birçok ülke yapıyor. O sosyal zekamız var bizim. Etrafımda gülümseyen insanlar görmek istiyorum. Bana sorarlarsa bunları söyleyeceğim." şeklinde konuştu.

(Milliyet)
Yayın tarihi: 17.03.2010
289
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.