Magazin

Şahan Gökbakar'dan çirkin benzetme

Şahan Gökbakar'dan çirkin benzetme

Komedyen Şahan Gökbakar, basına olan tavrı nedeniyle kendisini Cem Yılmaz'a benzeten bir internet sitesine kızıp gece çalışan magazin muhabirleri hakkında çirkin bir benzetme yaptı. Gökbakar "apaçi magazinci" benzetmesi yaptı ve twitter'dan şu yorumları sıraladı...

"Işıklarda beklerden peçete satmaya gelen çocuklar, cama yanaşır ve sana "yakışıklı abimle" başlayan ego okşayıcı birçok cümle edip sonunda... Ne olur bir peçete al abime bağlar ya...

Ben paranın onların elinden alınacağını onların sömürüldüğünü bildiğimden hiç oralı olmam. Ardından sen peçete almayınca, başta söylediği bütün cümlelerin tersini söylemeye başlar sana... Cama tüküren bile oldu. Bunun bir benzerini de bizim apaçi paparazziler yapar oldu.

Rahatsız edip garip sorular sorup ağzına mikrofon sokup, ağasın paşasın ayakları... Hiçbir zaman en ufak bir terbiyesizlik ve saygısızlık yapmadığım, hatta ve hatta hiçbir şekilde kendimi ait hissetmediğim bu magazin... Neysee.. Kaldı şurada 40 - 45 senem daha en iyisinden... Şu dünyada geçecek bu kadar zamanım varken, ben güldüreyim siz de gülün bence..."

Yayın tarihi: 05.09.2012
400
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.