Magazin

Saçlarıyla imajlarını değiştiriyorlar

Saçlarıyla imajlarını değiştiriyorlar

Onlar Hollywood'un birbirinden ünlü yıldızları. Her zaman görüntülerine özen gösteren yıldızlar, sık sık imajlarını yenileyerek hayranlarını şaşırtıyor; bir anda kısa ve sapsarı ya da uzun ve siyah saçlarıyla karşımıza çıkabiliyorlar.

Fotoğraflar sağda

"İmaj bizim her şeyimiz" diyen yıldızlardan saçlarıyla en çok oynayanları Amerikan People dergisi bir araya getirdi. İşte saçlarıyla görüntülerini değiştiren Hollywood yıldızları...

Paris Hilton
Hilton otellerinin vârisi, sosyetik güzel Paris Hilton, uzun sarı saçlarıyla tanınıyor. İmajını pek sık değiştirmeyen Hilton, geçtiğimiz günlerde düzenlenen Teen Choice Ödül Töreni'ndeki kısa saçlarıyla dikkat çekti.

Britney Spears
Hamileliğinin son aylarını yaşayan Britney Spears, aldığı kiloların üzerine bir de saçlarını kısa kestirince, hayranlarının alışkın olmadığı bir görünüm sergiliyor. Geçen hafta Malibu'da kısa saçlarıyla görüntülenen Spears, hamileliğinin son aylarında rahat etmek istediği için saçlarını kısa kestirmiş.

Angelina Jolie
Uzun ve düz saçlarıyla görmeye alışık olduğumuz Angelina Jolie, sevgilisi Brad Pitt gibi saç rengini açtırdı. Daha açık bir rengi tercih eden yıldız, yeni görünümüyle 'The Good Shepherd'ın çekimlerine devam ediyor.

Lindsay Lohan
Hollywood'un genç aktrislerinden Lindsay Lohan, koyu renk ve uzun saçlarını kestirip rengini açtırdı. Los Angeles'ta özel bir gecede açık renk saçlarıyla gazetecilerin önüne çıkan Lohan, davetlilerden övgü dolu sözler aldı.

Brad Pitt
Hollywood'un gündemden düşmeyen yakışıklı aktörü Brad Pitt, 'Bay ve Bayan Smith'in galasında yeni boyattığı platin rengi saçları ile görücüye çıkmıştı. Ne yaparsa yapsın her şeyi kendine yakıştıran Pitt, bu aykırı saçlarıyla bile bayan hayranlarından tam not almıştı.

Jessica Alba
'Günah Şehri' ve 'Fantastik Dörtlü' filmlerinin yıldızı Jessica Alba, kısa ve sarı tonlarında olan saçını değiştirerek MTV Sinema Ödülleri gecesine bambaşka bir görüntüyle katıldı. Alba, uzattığı ve kahverengine boyattığı saçları ile, özüne döndüğünü söylüyor.

Natalie Portman
Yeni filmi 'V for Vendetta' için saçlarını kazıtan Natalie Portman, bu haliyle geçen mayıs ayında Cannes Film Festivali'ne katılmıştı. Portman, herkesin dikkatini çekmiş, yeni imajıyla birçok kişinin beğenisini kazanmıştı.
Yayın tarihi: 10.09.2005
539
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.