Magazin

Sabriye Adem'e Kıyamadı! 'Beni Seviyor musun?'

Sabriye Adem'e Kıyamadı! 'Beni Seviyor musun?'

Survivor'da Sabriye ve Adem arasındaki kavga uzun sürmedi. Sabriye'ye 'Beni seviyor musun' sorusunu yönelten Adem, "Gözümden belli değil mi" yanıtını aldı.

Güncellenme tarihi:

Survivor'da Sabriye ve Adem arasındaki kavga uzun sürmedi.

İkili yüz yüze konuşup aralarındaki sorunu giderdiler. Özellikle Adem'in Sabriye'ye "Beni seviyor musun? sorusuna Sabriye'nin verdiği, "(Seni sevdiğim) gözümden belli değil mi" yanıtı dikkatlerden kaçmadı.

'YAZIKLAR OLSUN! NANKÖR!' DEMİŞTİ

Hatırlanacağı gibi Sabriye kendisini işiyle ilgili uyaran Adem'e, hasta olduğu zaman kendisine baktığını hatırlatmış, bunun üzerine de Adem çileden çıkmıştı.

Adem'in Sabriye'ye "Seni ben doyurdum, Yazıklar olsun! Nankör!" sözleri üzerine ise ikili arasındaki ipler tamamen kopmuştu.

Birbirlerine büyük sevgi besleyen ikili küs kalmaya daha fazla dayanamadı ve aralarındaki sorunu konuştu. Sabriye, Adem'in "Nankör" sözüne bozulduğunu söylerken, Adem de Sabriye'nin hastalığında kendisine baktığını söylemesine bozulduğunu söyledi. Ardından Adem, Sabriye'den bundan sonra fevri konuşmalar yapmamasını istedi.

İşte o video:

 

Yayın tarihi: 22.03.2017
20081
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.