Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Sabancı-Akkaya çifti boşandı

Sabancı-Akkaya çifti boşandı

Yönetmen Kudret Sabancı ile eşi sanatçı Esra Akkaya Sabancı, anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

Kadıköy 4. Aile Mahkemesi, Sabancı ile Akkaya ve avukatların katıldığı duruşmada, çiftin boşanmasına karar verdi.

"Bizi çalışmak kurtarır"
Esra Akkaya, adliye çıkışında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, bundan sonra geçmişe dair tek söz dahi etmeyeceğini söyledi. Önünde yeni bir hayat olduğunu dile getiren Akkaya, "Bana ihtiyaçları olan genç oyuncularım var. Ben onların ablasıyım. Ajansımda ağabey ve ablalarımın da benden beklentileri var. Şimdi ajansıma gidiyorum ve çalışmaya başlıyorum. Bizi çalışmak kurtarır" diye konuştu.

"Sanem Çelik arkadaşınız mıydı?"
Akkaya, bir gazetecinin "Aliye" adlı televizyon dizisinde oynayan Sanem Çelik ile Kudret Sabancı'nın bir arabanın içinde görüntülendiklerini hatırlatarak, "Sanem Çelik arkadaşınız mıydı?" sorusunu ise cevaplandırmadı.

Avukat Levent Durak da tarafların anlaşmalı olarak, "şiddetli geçimsizlik´ nedeniyle boşandıklarını söyledi. Akkaya´nın maddi ve manevi tazminat talebi olmadığını belirten Durak, mevcut malların ise yasa gereği paylaşıldığını kaydetti.

Esra Akkaya'dan yaklaşık yarım saat sonra adliyeden ayrılan yönetmen Kudret Sabancı ise gazetecilerin sorularına yanıt vermedi.
366
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.