Magazin

Saba Tümer'in bluzu kayınca...

Saba Tümer'in bluzu kayınca...

Milliyet Cadde yazarı Sina Koloğlu, bugünkü köşesine Kadir Çöpdemir'in ünlü sunucuyu dekolte konusunda uyarmasını taşıdı.

Güncellenme tarihi:

SABA TÜMER'İN BLUZU KAYINCA (VİDEO)

şte o yazı;

TV8’de İzzet Çapa daha önceki şov programlarında olduğu gibi “getirilmesi zor isimleri” programında ağırlıyor. Mesela Fatih Altaylı, racon adamdır, öyle şov programa çıkmaz, Çapa’nın şovuna çıktı. “İzzet Paşa”nın son yayınlanan bölümde Rasim Ozan Kütahyalı, Saba Tümer, Kadir Çöpdemir ve Suzan Kardeş vardı. Kim ne derse desin, ekip iyi.

SABA TÜMER FOTOĞRAFLARI

Saba Tümer’in bluzunun yakası giderek omuzdan aşağı doğru inmeye başlamıştı. Dikkat çekiyordu. Kadir Çöpdemir’in de dikkatini çekti; “Saba be, bir şey söyleyeceğim. Çok gerildim. Partneriz ya ne de olsa, bluz çok mu sıyrıldı?” diye sordu... Ardından Saba Tümer’den kahkahası ve “Ay pardon” sözü geldi. Çöpdemir devam etti: “Şurada çocukların böyle bir şaftı kaydı da...” Saba Tümer; “Sağol canım beni uyardığın için” diyerek sözüne devam etti. Sonra? Ee, dekolte yine aşağılara doğru indi. Biz Saba’yı öyle sevmiştik zaten..."


Yayın tarihi: 04.10.2013
1682
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.