Magazin

Saba Tümer'in aşk gecesi

Saba Tümer'in aşk gecesi

Sunucu Saba Tümer önceki akşam Eric Pearl’la Bebek Lucca’da akşam yemeği yedi.

saba tümer

Mekan çıkışı gazetecilere takılan Tümer, “Bunlar bizim canımız. Sorun bakalım ne malzeme çıkarmaya çalışacaksınız” diyerek gazetecilere takıldı.

Sezen Aksu konserinde görüntülendiği Eric için Tümer, “İşte bakın burada. Eric Amerika’dan benim için geldi. Çok güzel enerjisi var. Bayılıyorum kendisine… Siz sürekli, 'Bu enerjiniz nereden geliyor' diyorsunuz ya, işte tüm enerjimi Eric’ten alıyorum. Mükemmel bir insan kendisi” dedi.

Eric’in arabanın içinde Tümer’in saçlarıyla oynaması dikkat çekti.

Saba Tümer, Lucca’dan sonra soluğu Nişantaşı’ndaki Sess Bar’da aldı. Mekanda Anadolu Efes’de oynayan milli basketbolcu Semih Erden’le eğlendi.

Alkolü olan Tümer, mekandan çıkarken demirlere tutunarak ayakta durmaya çalıştı. Semih Erden sorularına sessiz kalmayı tercih eden Tümer, daha sonra şoförünün kullandığı otomobile geçti.

Semih Erden sorularına sessiz kalmayı tercih eden Tümer, daha sonra şoförünün kullandığı otomobile geçti. Saba Tümer’den sonra Semih Erden görüntülenmemek için mekanın yan kapısından çıktı.

Özel VİP aracına geçen Semih Erden, önündeki araçta bulunan Saba Tümer'in aracıyla arka arkaya. Nişantaşı sokaklarında gözlerden kayboldu.  Semih Erden bir dönem kısa süre Bade İşçil’le aşk yaşamıştı.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 13.11.2013
1382
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.