Magazin

Saba Tümer'i canlı yayında sinirlendirdiler

Saba Tümer'i canlı yayında sinirlendirdiler

Ekranların aranan ismi, canlı yayında kamera arkasındakileri fırçaladı!

CNNTURK'teki "Saba Tümer'le Bu Gece" programında, Enerji Terapisti Özlem Oskay ile birlikte konuk olan Steve Comer'ın İngilizce konuşmalarını tercüme eden çevirmen, bir ara konuşmanın bir kısmını aktaramadı.

Bunu farkeden Saba Tümer, ekran başındakilere konuşmaların tamamının gitmemesinden endişelenerek konuğunun konuşmasını kesti ve "Tercüme etmeyi unutuyor muyuz?" diyerek sinirli bir şekilde kamera arkasındaki tercümana döndü.

Yüzünden ve sesinden gerildiği gözlenen Saba Tümer, daha sonra "Ama yani adam tercüme ederken niye müdahale ediyorsunuz? Aaa canlı yayındayız ya! Lütfen nerede kaldıysak tercüme eder misiniz" dedi.

Ekran başındakiler olayın ne olduğunu tam olarak anlayamasa da kamera arkasındaki çalışanların bir müdahalesinden dolayı tercümanın işini yapamadığı anlaşıldı.

Saba Tümer'i ilk kez böyle gergin gören izleyiciler ise şaşırdı. Tümer, tercümanı, konuşmaları kaçırmış olmasından dolayı o andan itibaren devreden çıkararak Özlem Oskay'dan Steve Comer'ın sözlerini tercüme etmesi istedi. Saba Tümer, zaman zaman kendisi de tercüme yaparak konuşulanları izleyiciye net bir şekilde aktarmaya çalıştı.

(Televizyon Gazetesi)
Yayın tarihi: 19.11.2009
528
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.