Magazin

Saba Tümer'den ilginç soru

Saba Tümer'den ilginç soru

Saba Tümer, röportaj yaptığı ünlü Amerikalı yıldız Cameron Diaz'a kendisinin de hiç evlenmediğini belirterek evlilik konusunda toplumsal bir baskı yaşayıp yaşamadığını sordu...

saba tümer

Saba Tümer'in, Jennifer Lopez'in ardından 18 Mayıs'ta gösterime girecek olan "Dikkat Bebek Var" filminin yıldızlarından Cameron Diaz ile Los Angeles'ta yaptığı röportajı dün ekrana geldi. Diaz'ı Jennifer Lopez'den daha çok seven Tümer, "Cameron Diaz kendiyle barışık, çok şeker, çok cool ve çok komik bir kadın" yorumunu yaptı.

Filmde bir hamileyi canlandırıyordunuz ama gerçek hayatta hiç doğum yapmadın. Harika bir sahneydi, nasıl hazırlandın?

Cameran Diaz: Teşekkürler, Daha önce birkaç doğum gördüm. Kız kardeşimin yaptığı 3 doğuma da şahit oldum. Doğumhanede o duyguların yaşadım. Orada olup uzun süredir heyecanla, beklediğiniz dünyaya gelecek olan bir şey var. Beklentileri, umudu ve heyecanı hepsini bir arada yaşıyorsunuz.

Evlenmek ve çocuk sahibi olmakla ilgili toplumun genel bir baskısı vardır. Senin üzerinde böyle bir baskı var mı? Sen hiç evlenmedin ben de öyle...

C.D: Ben bir baskı hissetmiyorum ama benim evlenmemi isteyen kişiler de var. Ne mi düşünüyorum ben böyle çok mutluyum. Durumumdan hoşnutum. Ben her şeye açığım. Hayatımda bir şeylerin olması için ümit etmiyorum. Sevgiyle istediğim seyler zaten bana geliyor.

Saba Tümer nasıl ünlü oldu? Öğrenmek için tıklayın!

Eğer olmadıysa bir sorun yok.

C.D: Bence her insanın hayata gelişinin bir anlamı var ama bu her kadının hayatının amacının çocuk yapmak olduğu anlamına gelmiyor. Bu hayatımın bir döneminde bir çocuğun sorumluluğunu üzerine almayacağım anlamına da gelmiyor ama hayata geliş amacım bu değil.

Türkiye'ye gelmeyi düşünüyor musunuz?

C.D: Ben daha önce Türkiye'de bulundum. İstanbul gerçekten çok güzel.

Yayın tarihi: 16.05.2012
1489
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.