Magazin

Saba Tümer Habertürk'le yolları ayırdı

Saba Tümer Habertürk'le yolları ayırdı

Medyada flaş gelişme! Programıyla Habertürk'e reyting rekorları kırdıran Saba Tümer transfer oldu... Peki yeni yuvası neresi?

Habertürk'te hafta içi her akşam yaptığı "Saba Tümer'le Bu Gece" programıyla reyting rekorları kıran Saba Tümer, artık CNN Türk ekranlarında olacak.

Peki Saba Tümer'le, Habertürk'ün yolları neden ayrıldı? Bu kararın alınmasına 'Süper Star'daki jüri üyeliği mi sorun oldu?

SABA TÜMER HABERTÜRK'TEN NEDEN AYRILDI?
İddialara göre herşey Saba Tümer'in, Star televizyonlarında yayınlanan 'Süperstar Aile' yarışmasında jüri üyeliği yapmasıyla başladı.

Yaz dönemi nedeniyle Habertürk Televizyonunda hafta içi her akşam yaptığı "Saba Tümer'le Bu Gece" programına Eylül ayına kadar ara veren Saba Tümer, kanalına danışmadan, Star'ın teklifini kabul etmişti.

Bu gün yayınlanan bazı haberlerde, Habertürk TV'nin Saba Tümer'e bu yarışmadaki jüri üyeliğinden dolayı dolayı resti çektiği ve Habertürk TV ile Sabar Tümer arasında büyük bir sorun yaşandığı konuşuluyordu.

(cnnturk.com.tr)
Yayın tarihi: 21.07.2009
481
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.