Magazin

Rüzgar Erkoçlar baba olabilecek mi?

Rüzgar Erkoçlar baba olabilecek mi?

Oyuncu Nil Erkoçlar’a cinsiyet değiştirme operasyonu yapan Dr. Akınoğlu konuştu: Henüz cinsel organ için cerrahi müdahalede bulunmadık. Kök hücre tedavisi ile çocuk sahibi olabileceğini düşünüyoruz.

Güncellenme tarihi:

Oyunucu Nil Erkoçlar, operasyonla cinsiyet değiştirmesi uzun süre tartışıldı. En çok merak edilenlerden biri de Erkoçlar’ın çocuk sahibi olup olamayacağıydı. Cinsiyet değiştirme operasyonu ve sonrasına ilişkin soruları Erkoçlar'ın doktoru Op. Dr. Hanife Akınoğlu cevapladı.

FBM Estetik Dergisi’ne konuşan Akınoğlu, Erkoçlar’ın göğüslerini aldıklarını ancak cinsel organı için cerrahi bir müdahalenin daha yapılmadığınıı söyledi.

Cinsel organ ameliyatı için dünyada farklı uygulamaların olduğunu belirten Akınoğlu, Türkiye’de uygulanan tekniklerde ‘his durumu’nun zayıf kaldığını söyledi: “Cinsel organ operasyonu için Avrupa’daki hocalarla görüşüyorum ve yaparsam doku aktarımıyla değil, o bölgedeki dokuları kullanarak yapmayı planlıyorum. Cinsel bölgenin dokuları kullanılırsa, hissetme olasılığı daha yüksek.

Yayın tarihi: 01.07.2013
544
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.