Magazin

Rusya'nın en güzel kızı Aleksandra

Rusya'nın en güzel kızı Aleksandra

Rusya'da 2006 Güzellik Yarışmasını Moskova bölgesinden 19 yaşındaki Aleksandra Mazur kazandı.

Yarışmadan fotoğraflar sağda

Moskova'da düzenlenen "Miss Russia 2006" yarışmasında ülkesini Dünya Güvellik Yarışmasında (Miss World Beauty) temsil etmeye hak kazanan Mazur, giydiği kıyafet ve uzun açık kahverengi saçıyla ABD'li ünlü sanatçı Liza Minelli'yi andırdı.

Üniversite üçüncü sınıf öğrencisi olan ve 10 çocuklu bir aileden gelen yeni Rus güzeli, Eylül ayında Varşova'da düzenlenecek yarışmada Rusya'yı temsil edecek.

Çeçenistan'dan katılım
Yarışmaya Çeçenistan'dan ilk defa katılım olurken, 15 yaşındaki çeçen güzel Zamira Cebrailova, 16 yaşını doldurmadığı için Rusya güzeli seçilme hakkına sahip olamadı, ancak izleyicilerin oyuyla belirlenen "En Sempatik Güzel" ödülünü kazandı.

Cebrailova'ya bundan sonraki güzellik yarışmalarına katılma ve Rusya'nın herhangi bir yerinde üniversitede eğitimi yapma hakkı verildi.

Yengemiz üçüncü oldu!
Yarışmada ikinciliği Bereznikova bölgesinden 18 yaşındaki Nataliya Perova, üçüncülüğü Yekaterinburg'dan, Türk iş adamı Mehmet Deniz'in sevgilisi 22 yaşındaki İrina Vtoruşina kazandı. İrina Vtoruşina ile geçen yıl tanıştığını belirten Deniz, birincilik beklediklerini söyledi.

Sevgilisinin 2001 yılında Yekaterinburg'da düzenlenen güzelik yarışmasında birinci olduğunu belirten Deniz, "İrina Türkiye'yi çok seviyor. Şu anda psikoloji alanında eğitim almakta. En büyük isteği iş hayatında başarılı olmak. Sürat meraklısı ve araba kullanmayı seviyor. Çok entelektüel ve ideal biri" diye konuştu.
Yayın tarihi: 25.07.2006
842
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.