Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Rus kızları bunaltan Türk erkekleri

Rus kızları bunaltan Türk erkekleri

Yaklaşık 3 milyon kullanıcısı olan Rusya'nın arkadaşlık siteleri, bugünlerde Türk erkekleri tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

Binlerce Türk kullanıcı, Kiril alfabesiyle hazırlanan sitelere, internet üzerinden İngilizce-Rusça çeviri yapan "translater siteleri" aracılığıyla üye olduktan sonra, Rus kızlarına taciz mesajları gönderiyorlar. Rus kızları ise 'Yeter, sizden bıktık' diye feryat ediyor.

Rusya'nın en büyük arkadaşlık sitelerini istila eden binlerce Türk erkeği, gönderdikleri taciz mesajlarıyla Rus kızlarını kelimenin tam anlamıyla bıktırdı. Taciz mesajlarından bunalan Ruslar ise çareyi Türk erkeklerini sert bir dille uyarmakta buluyor. Rus gençlerinin buluşma noktası haline gelen "www.love.mail.ru" ve "www.singles.ru" adreslerine kayıt olan binlerce Türk erkeği, resimlerini görme fırsatı bulduğu Rus kızlarına birlikte olmayı bile teklif ediyorlar.

BEN SENİ AĞIRLARIM
Bu tekliflerden bıkan bazı Rus kızlar ise tanıtım sayfalarına İngilizce olarak, "Türk erkekleri yazmasın" (Turkish guys, dont write me!), "Türk erkeklerinden bıktım, bana yazmayın" (I have been tired of the Turkish guys, dont write me!) gibi cümleler eklemek zorunda kalıyorlar.

Rusçayı ve İngilizceyi bilmeyen bazı Türk erkeleri ise çareyi sadece resimlerini koymakta buluyor. Siteye yeni kayıt olan, ancak İngilizce-Rusça çeviri sitelerini keşfedemeyen Türk erkekleri, kayıt sırasında Rusça bilmedikleri için cinsiyetlerini yanlışlıkla olarak kayıt ediyorlar. Bu da sitenin kadın arkadaş arama özelliğiyle arama yapıldığında, karşınıza bıyıklı birçok Türk erkeğinin çıkmasını sağlıyor. Türk erkeklerinin Rus kızlarını cezbetme konuşmaları arasında, "Sen Türkiye'ye gel, ben seni ağırlarım", "Türkler çok misafirperver insanlardır" gibi sözler yer alıyor.
(Hürriyet)
562
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.