Magazin

Rus kızlardan 'Nataşa' tepkisi

Rus kızlardan 'Nataşa' tepkisi

4 Rus genç kızdan oluşan Şpilki grubu, Antalya'da kendilerine 'Nataşa' adı takılmasına sinirlenip 'Sensin Nataşa!' diye şarkı yaptı.

Rus Şpilki grubu, Türk erkeklerinin Rus kızlarına 'Nataşa' adını takmasına tepki olarak, 'Sensin Nataşa!' isimli esprili bir şarkı yaptı.

Rus kanallarında klibi gösterilmeye başlanan şarkı, grup üyesi 4 genç kızın Türkiye'de başlarından geçen bir olaya dayanıyor. Grubun üyesi Varya, geçen yıl Antalya'ya gittiklerinde Türk erkeklerinin kendilerine adım attırmadığını, sürekli bir yerlere davet edildiklerini söyledi.

'Türk'ü Rum oynuyor
"Bizi uyarmışlardı, ama doğrusu bu kadarını da beklemiyorduk" diyen Varya, gazetelere yaptığı açıklamada, güvenlik görevlisinin bile benzer şekilde davranmasının kendilerini iyice şaşırttığını söyledi. Güney Kıbrıs'ta çekilen klipte, kendisine 'Nataşa' diye seslenilmesinden bunalan Varya, 'Sam tı Nataşa!' (Sensin Nataşa!) diye bağırıyor. Klipte 'esmer Türk' rolünü ise bir Rum oynuyor.

İşte 'Sensin Nataşa!'nın sözleri
Güney denizlerinde yaşarlar
Çok sıcakkanlılar
Kendi kızlarından hoşlanmaz bize bakarlar
Herkesi Nataşa diye çağırırlar
'Buraya gel' diye bağırırlar
Sakın kabul etme felaket olur
Sensin Nataşa!
Git plajında kendi kendine oyna
Kendi masajını kendin yap
(Milliyet)
Yayın tarihi: 18.06.2005
596
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.