Magazin

RUMEN ŞARKICI INNA'DAN TÜRKÇE ŞARKI VE BURSASPOR TEZAHÜRATI

RUMEN ŞARKICI INNA'DAN TÜRKÇE ŞARKI VE BURSASPOR TEZAHÜRATI

51'İNCİ Uluslararası Bursa Festivali,Romanyalı pop müzik şarkıcısı Inna'nın hayranlarını coşturduğu konserle sona erdi.

RUMEN ŞARKICI INNA'DAN TÜRKÇE ŞARKI VE BURSASPOR TEZAHÜRATI

51'İNCİ Uluslararası Bursa Festivali,Romanyalı pop müzik şarkıcısı Inna'nın hayranlarını coşturduğu konserle sona erdi. Konserde, 'Karagözlü Çingenem' adlı şarkıyı söyleyip, Bursaspor için tezahürat yapan şarkıcı büyük alkış aldı.
Büyükşehir Belediyesi tarafından, Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) koordinasyonunda gerçekleştirilen '51'inci Uluslararası Bursa Festivali', Rumen şarkıcı Inna'nın konseriyle son buldu. Bursa'da yoğun ilgi gören Inna, Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'ndaki konserinde izleyicileri doyasıya eğlendirdi. Yaklaşık 5 bin kişiye konser veren Inna, Türkiye'deki konserlerinin en iyisiniBursa'da gerçekleştirdiğini söyledi.
Türkiye'yi ve Bursa'yı çok sevdiğini belirten şarkıcı, samimi tavırlarıyla hayranlarının gönlünde taht kurdu.
TÜRKÇE ŞARKI JESTİ
'Hot', 'Sun is Up', 'Endless', '10 Minutes' ve 'Amazing' gibi sevilenşarkılarının yanı sıra 'Karagözlü Çingenem' şarkısını da Türkçe olarak söyleyen Inna'nın hareketli şarkılarına Bursalılar da coşkuyla eşlik etti. Kentte karşılaştığı yoğun ilgidendolayı şaşkınlığını gizleyemeyen Inna, sahnede 'En büyük Bursaspor' diyetezahürat da yaptı.
Yüksek sahne performansı ile alkış alan Inna, konserden sonra hayranlarına imza dağıttı, fotoğraf çektirdi.

Yayın tarihi: 04.07.2012
887
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.