Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ruh ikizimle evlenebilirim

Ruh ikizimle evlenebilirim

İclal Aydın'la evliliği sadece 5 ay süren ünlü yazar Tuna Kiremitçi, "Ruh ikizim" dediği ilk eşi Yasemin Hanım'la yeniden nikah masasına oturabileceğini açıkladı.

Oğlu Can'ın doğumundan hemen sonra eşi Yasemin Hanım'dan boşanan Tuna Kiremitçi, ayrılığın üzerinden çok geçmeden İclal Aydın'la flört etmeye başlamıştı. Askerlik dönüşü Aydın ile nikah masasına oturan ünlü yazarın bu evliliği sadece 5 ay sürdü. Kiremitçi, ikinci evliliğinde aradığı mutluluğu bulamayınca oğlunun annesine geri döndü.

O çocuğumun annesi
Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Balık Pazarı'nda oğlu ve ilk eşiyle yiyen, yemek sonrası onlarla yürüyüşe çıkan Tuna Kiremitçi, karşılaştığı gazetecilerin sorularını yanıtlamaktan kaçınmadı. Bir röportajında "Ruh ikizim" diye söz ettiği ilk eşi Yasemin Hanım'la evlenmeyi düşünüp düşünmediği sorusuna da şu yanıtı verdi: "Neden olmasın? Yasemin çocuğumun annesi..."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 08.06.2007
480
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.