Magazin

Röportaj sırasında Diana'yla yattım

Röportaj sırasında Diana'yla yattım

Eski ITN televizyonu kameramanı Sebastian Rich'in Prenses Diana'yla ilişkiye girdiği, fakat cinsel ilişkilerinin yalnız iki buçuk dakika sürdüğü ileri sürüldü.

Prenses Diana'nın bir saray görevlisiyle flörtünü kıskanıp kendini kollarına attığını iddia eden 52 yaşındaki kameraman Rich'in açıklamaları üzerine Buckingham Sarayı sözcüsü, bu saçma iddiaların Prens William ve Prens Harry'yi yaralayacağını söyledi.

Ayrıca 1997'de Paris'teki kazada ölen Prenses Diana'nın savunma yapamayacağından saray çevreleri, kitaptaki iddiaları saçma buldu.

The Sun Gazetesi'nin "Diana'yı Yatağa Attım" manşetiyle verdiği haberde Rich'in en çok parayı verecek yayımcıya yazdığı kitabın telif haklarını vereceği belirtildi. Sebastian Rich, Diana'nın Prens Charles ile evliliğinin en kötü zamanında kendisiyle yattığını söyledi.

1985 yılında "yılın kameramanı" ödülünü alan 30 yıllık kameramanın iddiasına göre ateşli cinsel ilişki 1986 yılında meydana geldi. Charles ve Diana, ünlü iki saatlik TV belgeseli "In Public, in Private"ın çekimine 'evet' deyince Rich, Prenses Diana ile birlikte çalışmaya başlamıştı.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 13.07.2006
370
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.