Magazin

Ronaldinho'dan 'aşk' davası

Ronaldinho'dan 'aşk' davası

Brezilya Milli takımının ve FC Barcelona kulübünün yıldız futbolcusu Ronaldinho, kendisi ile aşk yaşadığını iddia eden Fransız manken Alexandra Paressant'a dava açmaya karar verdi.

Ronaldinho'nun fotoları sağda

Almanya'da yapılan 2006 Dünya Kupası sırasında İngiliz The Sun gazetesine demeç veren 22 yaşındaki manken Paressant, Ronaldinho ile aşk yaşadığını iddia ederek, "Brezilya Milli takımının teknik direktörü, futbolcuların eş veya sevgililerinin otele girmesini yasaklamıştı, ancak Ronaldinho her akşam benim otelime geliyordu. Bütün geceyi birlikte geçiriyorduk" şeklinde ifadeler kullanmıştı.

Barcelona'daki Cuatrecasas avukatlık bürosu aracılığıyla Paressant'a dava açmaya hazırlanan Ronaldinho'nun, "onurunu ve mahremiyetini korumakta" ısrarlı olduğu belirtildi.

"Özel hayatımdaki sahte ilişkilerle, daha doğrusu bayan Alexandra Paressant ile duygusal ilişkiye girdiğimle ilgili çıkan haberler bana acı verdi. Profesyonel hayatımı da etkilediğinden basında çıkan bu haberleri sürekli olarak yalanlama zorunluluğu hissettim" şeklinde yazılı açıklamada bulunan Ronaldinho, olayın ciddiyetinden dolayı konuyu artık avukatlarının ellerine bıraktığını açıkladı.

Paressant'ın Ronaldinho ile ilgili sözleri, özellikle Brezilya basınında oldukça fazla yer alıp, yıldız futbolcu suçlanmıştı.
Yayın tarihi: 29.07.2006
366
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.