Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Roman Kızı Çağla

Roman Kızı Çağla

Yapımcılığını Türker İnanoğlu, yönetmenliğini Şakir Gürzumar'ın üstlendiği, Zeki Alasya, Melek Baykal, Çağla Şikel, Özgür Çevik, Tarık Papuçcuoğlu ve 25 ünlü yıldızında rol aldığı "Romantika" adlı müzikalin galası, önceki akşam TİM-Türker İnanoğlu Maslak Show Center'da yapıldı.

Galaya, Kültür Bakanı Atilla Koç, Mustafa Altıoklar ve nişanlısı Nehir Erdoğan, Levent Kırca, Müjdat Gezen, Sibel Tüzün, Yıldırım Mayruk gibi çok sayıda ünlü isim katıldı.

Tan Sağtürk'ün koreografisi eşliğinde Ömür Uyanık, Tunç Özçakır ve Tuncer Okyar'ın eğitiminde 22 kişilik bir dans grubunun görev aldığı müzikalin senaryosu Resul Ertaş ve Yaşar Arak'a ait.

Kostümlerini Hale Eren, dekoru ise Cem Köroğlu'nun hazırladığı müzikalin müziklerini Cengiz Onural ve Bora Ebeoğlu hazırladı. Varlıklı ve güngörmüş bir ailenin Harvard'da okumuş oğlu ile çalgıcılıkla geçinen bir roman ailesinin kızının aşkını anlatan müzikal, iki aile arasındaki farklılığı eğlenceli bir şekilde izleyicilere sunuyor.
(Hürriyet/Kelebek)
473
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.