Magazin

Rol yapmayı unutuyorum

Rol yapmayı unutuyorum

Game of Thrones adlı dizide Shae'yi canlandıran Sibel Kekilli sevişme sahneleri için birlikte kamera karşısına geçtiği aktör Peter Dinklage ile çalışmanın kendisi için farklı bir deneyim olduğunu söyledi.

Güncellenme tarihi:

Fatih Akın'ın Duvara Karşı adlı filmiyle başladığı oyunculuk serüvenini Hollywood'a ve çok izlenen bir TV dizisine taşıyan Sibel Kekilli, Hollywood Reporter dergisine konuştu.

SİBEL KEKİLLİ FOTOĞRAFLARI

Tüm dünyada beğeniyle izlenen Game of Thrones adlı dizide Shae karakterini canlandıran Kekilli, dizideki cüretkar sahneleriyle de konuşulmuştu. Kekilli, sevişme sahneleri için birlikte kamera karşısına geçtiği aktör Peter Dinklage ile çalışmanın kendisi için farklı bir deneyim olduğunu söyledi.

Kekilli, Dinklage ile oynamayı bir tür paslaşma olarak gördüğünü de dile getirdi. "Peter'i izlemeyi çok seviyorum. sBirlikte olduğumuz sahnelerde rol yapmayı unutuyorum" dedi Kekilli.

Sette önceleri repliklerinin Almanca'ya çevrildiğini anlatan Kekilli aradan geçen süre içinde İngilizce'yi daha iyi konuşmaya başladığını da söyledi.

Kekilli, söyleşide oyunculuğu bir ping pong oyununa da benzetti. "Oyunculuğun sırrı bu. Eğer karşınızda iyi bir aktör varsa siz de en az onun kadar iyi oynamak istiyorsunuz. Peter ile kamera karşısına geçmek de böyle" dedi.

Yayın tarihi: 15.05.2013
1940
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.