Magazin

Rol arkadaşının dudaklarından korktu

Rol arkadaşının dudaklarından korktu

Hollywood'un sorunlu kızı ne uyuşturucudan korkuyor ne alkollü araba kullanmaktan ne de bunun getireceği yasal sonuçlardan

Güncellenme tarihi:
Lindsay Lohan

Lindsay Lohan, Scary Movie 5 filmindeki rol arkadaşıCharlie Sheen'in 'dudaklarından' korktu.. 26 yaşındaki Lohan, 47 yaşındaki rol arkadaşıyla öpüşme sahnesinde oynamayı reddetti. İddialara göre Lohan, rol arkadaşının gece hayatına olan düşkünlüğü, sayısız kadınla birlikte olması yüzünden uçuk kapabileceği endişesiyle yakın temasa girmek istemedi. Lohan bu isteğini filmin yapımcılarına bildirdi. Ancak çekim gününe kadar senaryoda herhangi bir değişiklik yapılmadı. Bunun üzerine öpüşme sahnelerinde Lohan'ın dublörü görev aldı.

Sheen ve Lohan aslında iki iyi arkadaş. Sheen, 239 bin dolarlık vergi borcunu ödemekte zorlanan Lohan'a 100 bin dolarlık bir yardımda bulunmuştu.

LİNDSAY LOHAN NEFES KESTİ (FOTO GALERİ)

Hatta Sheen, Lohan'ın bu yüzden kendisine bir teşekkür bile etmediğini söylemişti. Aslında iki ünlü de hızlı yaşama konusunda birbiriyle yarışacak düzeyde. Uyuşturucu ve alkol alışkanlığı bilinen Lohan, Hollywood'daki hiçbir partiyi kaçırmıyor. Geçen yıl iki sevgilisiyle aynı evde yaşadığını sosyal paylaşım sitesinde duyuran Sheen bir de hayat kadınıyla yakalanmış ve skandala sebep olmuştu.

Yayın tarihi: 23.12.2012
744
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.