Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Rojin'e sahnede şok!

Rojin'e sahnede şok!

Sevgisini abartan hayranı kendine hakim olamadı, Rojin'in elini ısırdı.

Kocaeli’nin Darıca İlçesinde belediyenin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Şehirler ve Kültürler Kaynaşması’nın Siirt’liler Gecesi’nde bir hayranı sevgisini abartarak Rojin’in elini ısırdı.

Ne yapacağını şaşıran ve elinde derin bir ısırık iziyle birlikte kanama meydana gelen Rojin’e özel bir klinikte tedavi uygulandı. Belki de böylesi bugüne kadar bir ilk olan olay dün gece Darıca Sahili’nde bulunan Amfi Tiyatro’da meydana geldi.

Şehirler Kültürler Kaynaşması’nın 26. gününde gerçekleştirilen Siirt’liler Gecesi’nde ünlü sanatçı Rojin sahne aldı.

Sahnede bir buçuk saat kalan Rojin söylediği Türkçe ve Kürtçe parçalarla kendisini izlemeye gelen 10 bine yakın hayranını coşturdu. Programını bitireceği an birçok hayranı çevresini sardı. Kalabalık arasında bir hayranı ise sevgisini abartıp öperken sağ elini de ısırdı. Olay anında çığlık atan Rojin’in çevresindeki hayranlarını korumalar hemen yanından uzaklaştırdı.

Elini gösteren Rojin durumu anlatınca hemen kulise götürüldü ve ilk müdehale burada yapıldı. Oldukça şiddetli olduğu belirlenen ısırığın elinde çok az kanamaya da yolaçtığı anlaşılınca Rojin bu kez özel bir kliniğe götürülerek tedavi ettirildi. Rojin’in hayranından şikayetçi olmadığı öğrenildi.

Yayın tarihi: 29.06.2012
494
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.