Magazin

Rockİstanbul'a e-kolay.net desteği

Rockİstanbul'a e-kolay.net desteği

e-kolay.net'in İnternet bağlantısını sağladığı Rockİstanbul Festivali'nin ikincisi dün başladı.

e-kolay wireless internet lounge fotoğrafları sağ taraftaki Foto Galeri'de!

Kilyos Solar Beach'te Perşembe gününe kadar sürecek Rockİstanbul 2005, finallerini bitiren üniversitelilerin ve ÖSS sınavının bitişini kutlamak isteyenlerin ilk durağı oluyor.

e-kolay.net desteği
Festivalde, konserler arasında İnternet'e bağlanmak ya da sakin ve rahat bir ortamda dinlenmek isteyenleri, e-kolay wireless internet lounge bekliyor.

Bulutsuzluk Özlemi ve Ortaçgil
Festivalde bugün ana sahnenin yıldızları Türkiye'den Bulutsuzluk Özlemi ve Bülent Ortaçgil, yurt dışından ise Kraftwerk olacak. İkinci sahnede ise Ceza ve Andy Smith sahne alacak. Kraftwerk'in ardından sahne alması planlanan ünlü İngiliz post-rock grubu Mogwai, grubun bateristi Martin Bulloch'un aşil tendonunun kopması üzerine son anda iptal etmek zorunda kaldı.

Festivalin üçüncü günü
Festivalin üçüncü gününde Kurban, Gürol Ağırbaş gibi Türk şarkıcı ve grupların ardından Megadeth ve Garbage sahne alarak izleyicilere müzik ziyafeti sunacak.

Son günün ağır konukları 'Mor ve Ötesi'
Festivalin son gününde ise çeşitli Türk grupların ardından The Kills, 110 ve Dorian sahneye çıkacak. Festivalin kapanış konserini Türk rock müziğinin son dönem büyük çıkış yapan genç grubu Mor ve Ötesi verecek.

Ulaşım servislerle sağlanıyor
Harbiye Açıkhava Tiyatrosu ve Kadıköy Evlendirme Dairesi önünden her gün karşılıklı servislerle ulaşımın sağlandığı festivalle ilgili olarak en güncel bilgiler www.rockistanbul.com adresinden takip edilebilir.

Bilet Satış Noktaları
www.ticketturk.com, Beyoğlu Mephisto, Beşiktaş Pena, Kadıköy Hammer, ETS Tur Harbiye, ETS Tur İş Kuleleri, Okotel KVK Shop – Beşiktaş, Cep-Tel GSM Center – Bakırköy, Beyoğlu Sel Kitabevi, ETS Tur Kızıltoprak, Seyhan Müzik Kadıköy, Ankara Bilim ve Sanat Kitabevi, Malatya Neziroğulları İletişim-İnönü Meydanı.
Yayın tarihi: 20.06.2005
390
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.