Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Rockistanbul 2005 başlıyor

Rockistanbul 2005 başlıyor

Rockistanbul Festivali'nin ikincisi 19 Haziran Pazar günü 15.00'te başlıyor. Festivale birbirinden ünlü gruplar ve şarkıcılar katılıyor.

Geçen yıl olduğu gibi yine Kilyos'taki Solar Beach'te düzenlenecek festival dört gün sürecek ve iki ayrı sahnede toplam 55 grup boy gösterecek. Sıkı bir programla müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanan festivale yurt dışından Garbage, Kraftwerk, Megadeth, JJ72, The Kills, Andy Smith ve Andromeda gibi önemli gruplar katılıyor.

Festivalin yerli konukları arasında ise Bulutsuzluk Özlemi, Bülent Ortaçgil, Gürol Ağırbaş, 10, Ceza, Dorian, Telvin ve Kurban ve Duman gibi gruplar ve şarkıcılar yer alıyor. Yılın flaş grubu Mor ve Ötesi ise kapanış konseriyle müzikseverlerin karşısına çıkacak.

Rocksever İnternet'e e-kolay.net'le bağlanacak
Tuborg'un ikinci kez sponsor olarak katıldığı festivalde, konserler arasında İnternet'e bağlanmak ya da sakin ve rahat bir ortamda dinlenmek isteyenleri, e-kolay wireless İnternet lounge ve Peugeot Chill-Out Café bekliyor olacak.

Maceraperestler için...
Extreme sporlardan hoşlananlar için Fossil, Action Team ile nefes kesen gösteriler sunacak. Festival alanına kurulucak fun box ile bmx, in-line skate ve skateboard freestyle gösterileri maceraseverleri bekliyor olacak. Festival alanına yerleştirilecek "dev gözlem balonu"ndan isteyenler Kilyos'u tepeden izleme olanağına kavuşacak. Tüm izleyiciler Memorial tarafından sağlanacak özel sağlık servisleriyle korunacak.

Dream TV de 3 gün boyunca festivalin yayına izinli bölümlerini canlı olarak yayınlayacak. Rock FM de sahil sahnesinde plaja ve dinleyicilere müzik yayını yapacak.

Fiyatlar
Kamp ve kombine biletlerinin 80 YTL, yalnızca kombine biletlerin 70 YTL'den satışa sunulduğu festivale günlük girişler ise 50 YTL olacak. ÖSS sınavı çıkışında belgeleriyle gelenlerin özel bir indirimden faydalanacağı festivale ayrıca tüm lise öğrencileri için de indirimler uygulanacak.

Ulaşım servislerle sağlanacak
Harbiye Açıkhava Tiyatrosu ve Kadıköy Evlendirme Dairesi önünden her gün karşılıklı servislerle ulaşımın sağlanacağı festivalle ilgili olarak en güncel bilgiler www.rockistanbul.com adresinden takip edilebilir.

Bilet Satış Noktaları:
www.ticketturk.com, Beyoğlu Mephisto, Beşiktaş Pena, Kadıköy Hammer, ETS Tur Harbiye, ETS Tur İş Kuleleri, Okotel KVK Shop – Beşiktaş, Cep-Tel GSM Center – Bakırköy, Beyoğlu Sel Kitabevi, ETS Tur Kızıltoprak, Seyhan Müzik Kadıköy, Ankara Bilim ve Sanat Kitabevi, Malatya Neziroğulları İletişim-İnönü Meydanı.
480
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.