Magazin

Robert De Niro gözyaşlarını tutamadı

Robert De Niro gözyaşlarını tutamadı

Robert de Niro, ressam babasının Fransa'nın Roubaix kentindeki resim sergisi nedeniyle düzenlenen basın toplantısında gözyaşlarını tutamadı.

Usta aktör Robert De Niro, şu sıralar hayatının en heyecanlı günlerini yaşıyor. Bunun sebebi yeni bir film ya da ödül değil.

Duygusallığına yenildi!
Deneyimli aktörün bu heyecanının sebebi, kendisiyle aynı adı taşıyan ressam babası Robert De Niro'nun yapıtlarını içeren ve Fransa'da açılan sergi. "Babam bunu göremediği için üzgünüm" diyen de Niro hem sergi açılışında hem de basın toplantısında gözyaşlarını tutamadı. Baba Robert De Niro, 1993 yılında yaşama veda etmişti.

56 adet tablosu sergileniyor
Ressam baba De Niro'nun yapıtları Fransa'nın Roubaix kentindeki La Piscine Müzesi'nde sergileniyor. Sergide De Niro'nun 56 adet tablosu yer alıyor. Baba Robert de Niro, 1960'lı yıllarda zaman zaman Fransa'ya gidip çalışmalarını orada sürdürdü. De Niro'nun yapıtlarında Matisse, Manet, Gauguin ve Bonnar gibi ressamların etkilerini görebilmek mümkün.
Yayın tarihi: 20.06.2005
429
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.