Magazin

Robbie Williams'ı tedaviye götüren bağımlılık

Robbie Williams'ı tedaviye götüren bağımlılık

İlaç bağımlılığı dolayısıyla tedavi gördüğü açıklanan ünlü İngiliz şarkıcı Robbie Williams´ın ilaç ve madde alışkanlığının boyutları şaşkınlık yarattı.

The Sun gazetesinin haberine göre, ayrıldığı eski grubu Take That´ın yeniden birleşerek turneye çıkması ve albüm çıkarması, Williams´ın solo çalışmalarını gölgede bıraktı ve ünlü şarkıcı bu yüzden depresyona girdi. İngiltere´nin, tekrar birleşen Take That grubunu giderek yeniden sevmeye başlamasını, daha fazla reçeteli ilaçla atlatmaya çalışan Williams, sonunda dün 33. doğum gününü kutlarken tedavi görmeye karar verdi.

Williams´ın gençlerde intihar eğilimi yarattığı gerekçesiyle tartışmalı bir antidepresan olan ve reçeteyle satılan "seroxat" adlı ilacın esiri olduğunu yazan The Sun gazetesi, ünlü şarkıcının gözüne saat 04.00 veya 05.00´e kadar uyku girmediğini ve bu nedenle çok sayıda uyku hapı tükettiğini bildirdi.

Gazete, Robbie Williams´ın ayrıca her gün 36 fincan süper sert çift espresso kahve, 60 tane sigara ve 20 kutu civarında enerji içeceği tükettiğini yazdı. Williams´ın sözcüsü Bryony Watts, 33 yaşındaki şarkıcının ABD´de tedavi edildiğini belirtmiş, kliniğin adı ve Williams´ın ilaç bağımlılığı hakkında bilgi vermemişti.
Yayın tarihi: 14.02.2007
379
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.