Magazin

Robbie s paparazilere hırsız göndermiş

Robbie s paparazilere hırsız göndermiş

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Robbie Williams'ın başı paparazilerle yine dertte. Williams, Bahama adalarındaki tatili sırasında, önce paparazziler ile tartıştı ardından "hırsızlığa azmettirmek" ile suçlandı.

35 yaşındaki pop yıldızı Robbie Wiilams'ın Bahama adalarındaki tatili az kalsın tatsız bir sürprizle noktalanıyordu. İngiliz medyasında yer alan haberlere göre polis, Bahama adalarında tatil yapan Williams'ın ifadesini aldı. İngiliz basınına göre olay şöyle gerçekleşti:

Muhabirler, İngiliz şarkıcıyı ve beraberinde bulunduğu kız arkadaşını görüntüledi. Bunu fark eden Williams, sahilde magazin muhabirleri ile tartıştı. Tartışmadan saatler sonra gece yarısı muhabirlerin kaldığı oda silahlı kişiler tarafından soyuldu. Hırsızlar, paparazzilerin yaklaşık 18 bin euro değerindeki fotoğraf makinelerini, giysilerini, pasaportlarını ve cüzdanlarını çaldı.

Polis, Williams'ın ifadesinin alındığını doğrularken, şu an için "resmi" bir suçlamanın söz konusu olmadığını duyurdu.

Williams'ın Bahama adalarında çekilen fotoğrafları ise Cumartesi gününden bu yana magazin dergilerini süslüyor. Fotoğraflarda, Robbie Williams jet ski üzerinde kız arkadaşıyla birlikte görülüyor.
Yayın tarihi: 26.06.2009
422
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.