Magazin

Rihanna'nın sürpriz aşkı

Rihanna'nın sürpriz aşkı

Müzik dünyasının yeni starı Rihanna, bu kez aşk haberiyle gündeme damgasını vurdu.

Seksi şarkıcı, Steven Spielberg'in yeni Tom Cruise'u ünlü oyuncu Shia Labeouf ile birlikte baş başa yerken görüldü.

"Umberalle" şarkısıyla müzik listelerini altüst eden, harika sesi ve seksi danslarıyla R&B müziğin yeni yıldızı olarak gösterilen Rihanna'nın sevgilisinin olmaması uzun süredir magazin gündemini meşgul ediyordu. 19 yaşındaki şarkıcı daha geçtiğimiz hafta konuyla ilgili olarak kendisine yöneltilen bir soruya: "Bekár olmayı seviyorum, çünkü özgürsünüz ve kimseyle tartışmak zorunda kalmıyorsunuz..." yanıtını vermişti. Ancak bu açıklamayı geçersiz kılacak kaçamak geçtiğimiz salı günü yaşandı. Rihanna, "Transformers", "Disturbia " filmlerinin yıldızı Shia Labeouf ile Beverly Hills'teki California adlı restoranda baş başa yemek yerken göründü.

Ünlü İngiliz gazetesi The Sun'ın ismini açıklamadığı haber kaynağının söylediklerine bakılırsa Rihanna ve Shia dört aydır birlikteymişler. "Indiana Jones 4" filminde Harrison Ford ile başrolü paylaşan 21 yaşındaki Shia Labeouf, Steven Spielberg'in yeni Tom Cruise'u olarak lanse ediliyor.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 02.09.2007
431
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.