Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Rihanna Türkiye'ye geliyor

Rihanna Türkiye'ye geliyor

Azeri kökenli işadamı Mübariz Mansimov'un geçen yıl işadamı Cefi Kamhi'den satın aldığı, Bodrum’un Yalıkavak beldesindeki marinanın açılışına, dünyaca ünlü Barbadoslu şarkıcı Rihanna'nın geleceği öğrenildi.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014

RIHANNA FOTOĞRAFLARI

Mansimov, yaklaşık 20 milyon dolar yatırım yaptığı ve Palmarina Yalıkavak adını verdiği marinanın 15 Haziran’da yapılması planlanan açılışı için seksi şarkıcı Rihanna’yı davet etti.

450 yat kapasiteli Palmarina Yalıkavak’ın açılışında konser vermek için yaptığı özel çalışmaları ve Ortadoğu’ya özgün yöresel kıyafetlerle yaptığı provaların fotoğraflarını Facebook sayfasında paylaşan Rihanna’nın, Bodrum için özel bir gösteri hazırladığı ifade edildi.

Rihanna’nın Yunan adalarından helikopter ile Bodrum’a gelerek Mansimov’a ait Palmalife Otel’de konaklayacağı, sonra özel bir yat ile üç günlük mavi yolcuğa çıkacağı belirtildi. Rihanna’nın gelişi sır gibi saklanırken, şarkıcının özel isteklerinin kabul edildiği öğrenildi.

499
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.