Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Rihanna, Spears ve Lohan'a yüklendi

Rihanna, Spears ve Lohan'a yüklendi

Sessiz kişiliğiyle tanınan Rihanna da meslektaşlarıyla polemiğe girmeyi öğrendi. Seksi şarkıcı, Britney Spears ve Lindsay Lohan'ı hayatlarını kontrol edememekle suçladı.

'Umbrella' şarkısıyla müzik listelerini altüst eden ve siyahların Madonna'sı olarak anılmaya başlanan Rihanna da polemiğe girmeyi öğrendi.

19 yaşındaki ünlü şarkıcı, önce çılgın hayat tarzları, alkol ve uyuşturucu bağımlılıkları yüzünden başları dertten kurtulmayan Britney Spears ve Lindsay Lohan'ı eleştirdi. Spears ve Lohan'ı hayatlarını kontrol edememekle suçlayan Rihanna şu sert açıklamayı yaptı:

"Britney ve Lindsay'in düştükleri durum hem çok acıklı hem de anlamsız. Her ikisine de büyük sempati duyuyordum ama kendi kendilerini yok etmelerini bir türlü anlayamıyorum. Tek yapmaları gereken ayaklarının üzerinde durmayı ve yaşamlarını kontrol altına almayı öğrenmek. Umarım çılgın hayat tarzları onları uçuruma sürüklemez."

Genç şarkıcının polemiğe girdiği en son isim ise ünlü rap şarkıcısı Jay-Z oldu. Rihanna, Jay-Z'nin kendisini camdan aşağı atmakla tehdit ettiğini açıkladı. Henüz 14 yaşındayken Whitney Huston'ın "For The Love Of Me" adlı şarkısını Jay-Z'nin de aralarında bulunduğu Def Jam plak şirketinin patronları için söyleyen Rihanna, tehdit aldığı günü şöyle anlattı:

"Görüşmem çok iyi geçmişti. Şarkıyı söyledim ve Def Jam ekibi beni oldukça beğendi. Daha sonra beni gece 03.00'e kadar ofiste kilitli tuttular. Jay-Z gelip bana 'Buradan çıkmak için iki yolun var: Ya bizimle anlaşma imzalayıp kapıdan çıkarsın; ya da seni camdan dışarı atarım.' dedi. Kulağa korkunç geliyordu, çünkü 29. kattaydık! Ama sonuçta anlaşmayı imzaladım."
(Hürriyet)
468
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.