Magazin

Rihanna az kalsın yanıyordu!

Rihanna az kalsın yanıyordu!

İngiltere’nin başkenti Londra’daki Corinthia Hotel’de kalan şarkıcı Rihanna, çıkan yangın sebebiyle korku dolu anlar yaşadı. Rihanna, geçen gün sabaha karşı, kaldığı otelde çıkan yangın sırasında deyim yerindeyse ölümden döndü

Ünlü şarkıcının kaldığı otelde çıkan yangın, kısa sürede Rihanna'nın da kaldığı kata ulaştı. Londra İtfaiyesi Avrupa turnesi sebebiyle İngiltere 'de bulunan Rihanna'yı son anda kurtardı.

Ünlü şarkıcının konakladığı Londra'daki Corinthia Hotel'in asansör boşluğunda akşam saatlerinde başlayan yangın, kısa sürede Rihanna'nın da kaldığı önemli konuklar için ayrılan V.I.P. katına ulaştı.

Olay yerine hızla ulaşan Londra İtfaiyesi, aralarında Rihanna'nın da bulunduğu 300 kişiyi hızla tahliye etmeyi başararak olası bir faciayı önledi.

Londra İtfaiyesi yetkilileri, yangının yayıldığı 7 kat boyunca konaklayanlar arasında yaralanan kimsenin olmadığını açıkladılar.
Rihanna, İngiltere 'nin başkenti Londra'ya 8 Temmuz'da sona erecek Avrupa turnesi nedeniyle gelmişti.

Yorgun biçimde taksiye binen Rihanna, tahliye fotoğrafını Twitter’da paylaştı. 24 yaşındaki şarkıcının sabaha karşı 6 gibi yangın alarmının devreye girmesinin ardından otelden çıkmak zorunda kaldığı öğrenildi. Yangının asansörün arızası giderilirken çıktığı açıklandı.

Yayın tarihi: 30.06.2012
459
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.