Magazin

Reyting için kiliseden seks yayını

Reyting için kiliseden seks yayını

ABD'de reyting uğruna yapılan çılgınlıklara bir yenisi daha eklendi. WNEW adlı bir televizyon kanalı, bir çiftin New York'un ünlü katedrallerinden St. Patrick's'deki sevişmesini canlı yayınlamaya kalktı. Polis, katedral görevlilerinin haber vermesi üzerine çifti gözaltına aldı. WNEW adlı kanal, benzer yöntemlerle reytingini bir hayli yükseltmişti.

ABD'nin New York kentinde yaşayan bir çift, garip şovlarıyla gündeme gelen WNEW adlı televizyon kanalında yayınlanacak bir program çerçevesinde kilisede seks yapmaya kalkışınca tutuklandı. Televizyon kanalının ''Sam İçin Seks'' programında, kilisedeki cinsel birleşmeyi canlı yayında izleyicilerine aktarmaya çalıştığı öne sürüldü.

Brian Florence ve Lynn Harper adlı çift, New York'un göbeğindeki St. Patrick's katedralinde ilişkiye girdikleri sırada yetkililer tarafından görüldü. Yetkililerin haber vermesi üzerine polisler, çifti suçüstü yakaladı ve kelepçeleyerek mahkemeye sevketti. Mahkeme de çifti, tutuksuz yargılanmak üzere 500 dolar kefaletle serbest bıraktı.

''Konuşma özgürlüğü savunucusu'' Mel Karmazin adlı kişi tarafından yönetilen WNEW, ıslak tişört yarışması ya da Manhattan'da içinde banyo yapan kızlar bulunan şeffaf otobüs dolaştırmak gibi ilginç şovlarla gündeme gelmiş ve bu tür yöntemlerle reytingini bir hayli yükseltmişti.

(Hürriyet)
Yayın tarihi: 19.08.2002
463
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.